Chorvatsko
CHORVATSKO / CHORVATSKO / ZA KRÁSAMI ČERNÉ HORY

zpět poslat e-mailem tisk

POZNÁVACÍ
PROGRAM: Budva, Sv. Stefan, Ulcinj, Albánie ....
STRAVOVÁNÍ: polopenze
CENA : ... 10.490 Kč/osoba Sleva 800 Kč do 31.1.2016

ZA KRÁSAMI ČERNÉ HORY (n)
Přijměte pozvání do míst, kde historie, příroda a moře nabízí dokonalou, zážitky proloženou, aktivní dovolenou. Navštívíme Ulcinj, Sveti Stefan, Budvu, Boku Kotorskou, Stari Bar, Skadarské jezero, klášter Ostrog a perličkou bude výlet do Albánie - Shkodra. Výchozím místem pro výlety bude Ulcinj se svou 13 km dlouhou a 100 metrů širokou pláží s jemným černým pískem, krásnými uličkami, kavárničkami.... Ulcinj nám připomíná "Malý Orient", a to se vším, co k němu patří.
termín:
10.06.-19.06. 2016 10.490 Kč
02.09.-11.09. 2016 10.490 Kč

Program zájezdu: 10-denní zájezd (7 noclehů)

1.den - odjezd v poledne z Prahy přes Č.Budějovice, Rakousko do Chorvatska, noční přejezd
2.den - v poledne příjezd do Černé Hory - Sutomore , ubytování, volno, koupání 3.den - snídaně, volný den, projížďka busem okolo Velké pláže až k řece Bojaně, kde se nachází spousta tradičních a rybích restaurací, nádherné koupání, návrat do hotelu, po večeři prohlídka Ulcinju. Stará Ulcinj — návštěva pevnosti (Archeologické a etnografické muzeum, bývalé vězení)
4.den - po snídani odjezd do fjordu Boka Kotorská — z Perastu lodí krátká plavba ke kostelíku Gospa od Škrpjela (malé muzeum) - prohlídka historického Kotoru - města námořníků (v seznamu UNESCO), Budva (historické jádro města), zastávka na fotografování u Svatého Štefanu, klášter Reževiči , návrat, večeře
5.den- po snídani výlet do Albánie do kupeckého města Shkodra , vyjdeme na pevnost Rozafu, odkud je výhled na Skadarské jezero z albánské strany a na albánské řeky Bojanu a Drin. Skadar — procházka městem: kostely mešity, návštěva tržnice. Po návratu večeře.
6.den - snídaně, volný den, koupání, večeře
7.den - po snídani odjezd do Starého Baru, kde roste nejstarší oliva na Jadranu (přes 2000. let), poté návštěva Cetinje — kulturní a duchovní centrum Černé Hory , bylo hlavním městem starého Černohorského království, sídlili zde vládci země z dynastie Petrovič-Njegoš (poslední z dynastie jsou zde pochováni v královské hrobce). Mezi další nejnavštěvovanější památky patří Cetinský klášter a černohorský palác Nikoly I. (dnes národní muzeum), při pěkném počasí výjezd na horu Lovčen (1.562 m) - mauzoleum krále Neguše s krásným rozhledem,odpoledne návrat do Ulcinju, večeře.
8.den - po snídani odjezd do Virpazaru (zřícenina hradu) - vstupní místo na jedno z největších balkánských jezer — Skadarské jezero 10—13:00 hod. prohlídka návštěvnického centra, plavba lodí po jezeře s občerstvením, koupání z lodě na jezeře, možnost ochutnat tradiční oběd šaran (kapr), návrat do hotelu, večeře
9. den - po snídani odjezd do Dubrovníku — (9-hodinová bezpečnostní pauza řidičů), lanovkou na horu Srč, prohlídka města včetně městských hradeb, fakultativně lodí ze starého přístavu ve městě na ostrov Lokrum (pevnost, botanická zahrada, volno na koupání, ve večerních hodinách odjezd do ČR přes Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.
10.den - v odpoledních hodinách dojezd do ČR.

Program jednotlivých dnů může být průvodcem upraven v závislosti na počasí.

UBYTOVÁNÍ

** hotel HS Sutomore ** v turistickém letovisku 50 metrů od pláže. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní koupelnu, klimatizaci a TV.
Snídaně i večeře formou bufetu.


TERMÍNY A CENY   VysvětlivkyAutobusová dopravaJak objednávat zájezdy ?Informace o slevách

Poptávku zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.
Zvolený termín zadejte do poznámky při poptávce.

Cena:
Dospělá osoba: 10.490 Kč
3.a 4 osoba na přistýlce: 9.590 Kč
Dítě do 11,99 let na přistýlce 9.590 Kč

Cena zahrnuje: 7 x ubytování, 7 x polopenzi, dopravu zahraničním busem včetně uvedených výletů s výjimkou fakultativních, pobytovou taxu, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do objektů.


FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:
Jednolůžkový pokoj: 1.990Kč
Komplexní cestovní pojištění: 260 Kč

DOPORUČENÉ KAPESNÉ NA VSTUPY: 70EUR a 300 HRK (do Dubrovniku)

Odjezdová místa: Praha, Plzeň, Písek, Tábor, ČB i po trase
Minimální počet účastníků: 38

Ve spolupráci s CK NEAN TOUR s.r.o.,Milevsko


[CNW:Counter]