Chorvatsko
CHORVATSKO / CHORVATSKO / PERLY SLOVINSKA A ISTRIE S VÝLETEM DO BENÁTEK

zpět poslat e-mailem tisk

POZNÁVACÍ
PROGRAM: Ljubljana, Sloninský kras, Motovun, Benátky...
STRAVOVÁNÍ: polopenze
CENA : ... 8.990 Kč/osoba sleva 4% do 29.2.

PulaPorečPoreč

PERLY SLOVINSKA A ISTRIE S VÝLETEM DO BENÁTEK (n)
termín: 2.9.-11.9. 2016
Většina z nás si při cestě na Jadran ani nestačí všimnout všech krás kolem... Proto opět zařazujeme inovovaný úspěšný hvězdicový zájezd s pobytem u moře na jednom místě, s výborným jídlem a bohatým programem. Chceme Vás pozvat do slovinské Ljubljany, která zůstává i přes své historické skvosty často opomíjena, do slovinského krasu - navštívíme Škocjanskou jamu s nádhernou krápníkovou výzdobou, relaxaci na plážích zpestříme výlety do Puly, Vodnjanu, Mutovunu, Pazinu ale i Poreče. Třešničkou na dortu bude prohlídka italských Benátkách, které nestačí vidět jen jednou....

Program zájezdu: 10-denní zájezd (7 noclehů)

1.den - odjezd ve večerních hodinách z ČR přes Rakousko do Slovinska.
2.den - ráno zastávka u malebného Bledského jezera na úpatí Julských Alp s termální vodou a s ostrůvkem, na kterém je poutní kostel Panny Marie. Dále pak prohlídka historického města Ljubljana s průvodcem (hrad), katedrála sv.Mikuláše, Trojmostí, Dračí most....Odjezd do Slovinského krasu, prohlídla Škocjanské jeskyně. Odjezd do Poreče na ubytování. Večeře a nocleh.
3.den - celodenní odpočinek na pláži.
4.den - celodenní výlet po Istrii , přejezd do jednoho z nejstarších měst na východním jadranském pobřeží - do Puly s jejím velkolepým amfiteátrem, prohlídka, osobní volno. Návrat přes Limski fjord - přírodní rezervace- do Poreče.
5.den - odpočinek na pláži. Možnost celodenního fakultativního výletu na Brijunské ostrovy, které přitahují návštěvníky zejména svou přírodní krásou. Národní park tvoří dva velké a dvanáct menších ostrůvků, jejichž kulturní památky svědčí o bohaté historii. Automobily nemají na ostrovy přístup, proto je veškerá doprava návštěvníků zajišťována vláčky.
6.den - odpočinek na pláži.
7.den - výlet do historické Poreče s tradičními istrijskými kamennými domy a nepřehlédnutelným bludištěm postranních uliček, návštěva Eufráziovy baziliky, která je zapsána v seznamu světového kuturního dědictví UNESCO. Její součástí je i biskupský palác, baptisterium a kampanila. Projdeme se 2000 let starou Dekumanskou ulicí, zavítáme do přístavu a na místní trhy. Přejezd do vysoko položeného města Motovun, které je obklopeno hradbami a je odsud překrásný výhled na okolí. V blízkých motovunských lesích rostou vzácké lanýže - nachází se zde i proslulá restaurace Zigante, kde lze tyto pochoutky ochutnat na různé způsoby. Přejezd do Pazinu, Pazinská tvrz, Pazinská propast. Návrat do Poreče.
8.den - odpočinek na pláži, možnost lodního fakultativního výletu do Limského fjordu se zastávkou v Rovinji, koupáním ve Vrsaru a rybím piknikem. 25 EUR.
9.den - po snídani odjezd do Itálie, na Punta Sabbioni, lodí (asi 40 min) okolo ostrovů Murano, Burano, Torcello a Lido do Benátek. Prohlídka nejzajímavějších míst - náměstí sv. Marka, bazilika sv. Marka, Dóžecí palác, kostel sv. Jana a Pavla, kanál Grande. Návrat zpět na Punta Sabbioni, odjezd do ČR.
10.den - návrat v časných ranních hodinách do ČR.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování je zajištěno v hotelu Delfin ** v Poreči - Zelene Laguně v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
STRAVOVÁNÍ
Stravování formou bohatých švédských stolů.


TERMÍNY A CENY   VysvětlivkyAutobusová dopravaJak objednávat zájezdy ?Informace o slevách

Poptávku zájezdu ve vybraném termínu můžete provést kliknutím na příslušnou cenu.
Zvolený termín zadejte do poznámky při poptávce.

CENA: 8.990 Kč

Cena zahrnuje:
dopravu klimatizovaným autobusem, 7x ubytování v pokoji bez balkonu, 7x polopenzi, výlety, služby průvodce CK, povinné pojištění CK proti úpadku, pobytovou taxu.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné do objektů.


FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:
Jednolůžkový pokoj: 650,-
Balkon: 400,-/osoba/pobyt a pokoj směr moře: 400,-/osoba/pobyt
Komplexní cestovní pojištění: 260 Kč

Sleva: dítě do 12 let na přistýlce: -1.500 Kč

DOPORUČENÉ KAPESNÉ NA VSTUPY: 45 EUR (Škocjenské jeskyně, lodní lístek do Benátek, Pula)
ODJEZDOVÁ MÍSTA: Praha, Beroun, Plzeň, Písek, Milevsko, Tábor, ČB.
MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 38

Ve spolupráci s CK NEAN TOUR s.r.o. Milevsko


[CNW:Counter]